Trasa biegu 2. Harpagańska Dycha [aktualizacja]

2015-03-25, 15:42
Odkrywamy przed Wami najważniejszą I NAJBARDZIEJ WYCZEKIWANĄ kartę 2. Harpagańskiej Dychy w Sosnowcu -TRASĘ !!!!
Trasa biegu 2. Harpagańska Dycha [aktualizacja]

Trasa jest nowa (w związku z szeregiem remontów dróg w Sosnowcu) i cieszymy się, że możemy pokazać Wam inną część Sosnowca ... czy będzie szybsza czy wolniejsza, czy będzie łatwiejsza czy będzie trudniejsza - oceńcie sami dziś na ekranach swoich komputerów, a 29 marca w praktyce - uczestnicząc w naszym biegu.

Start biegu odbędzie się o godz. 11:00 z alei Mireckiego w Sosnowcu (skrzyżowanie z ulicą
Moniuszki).

Zawodnicy pobiegną Aleją Mireckiego aż do skrzyżowania z ulicą Grota Roweckiego. Tam skręcą w prawo kierując się w stronę skrzyżowania z ulicą Parkową. Ulicą Parkową pobiegniemy w stronę ślimaka. Biegacze zbiegają po estakadzie tzw. "ślimaku" i skręcają na dole na światłach w stronę dzielnicy środula.
Po minięciu wiaduktu na wysokości górki środulskiej będzie nawrót. Od tego momentu trasa będzie już raczej prosta, a będzie prowadziła ulicą 3 Maja w stronę centrum miasta. Zawodnicy będą mieli już połowę trasy za sobą. Mijając dworzec kolejowy biegacze pobiegną dalej w stronę ulicy Piłsudskiego, gdzie skręcą w prawo. Stąd pozostanie już niecały kilometr do mety, która usytuowana będzie na stadionie lekkoatletycznym.


- Trasa biegu przebiegać będzie ulicami Sosnowca o nawierzchni asfaltowej i będzie oznakowana
co kilometr.
- Pomiar czasu będzie dokonywany przez STS-Timing.

trasa

Powiązane informacje

5. Harpagańska Dycha - Najważniejsze informacje w pigułce
5. Harpagańska Dycha - Najważniejsze informacje w pigułce. Przedstawiamy Państwu garść najistotniejszych informacji dotyczących 5 Harpagańskiej Dychy [więcej]
3. Sosnowiecki Bieg Policz się z Cukrzycą
3. Sosnowiecki Bieg Policz się z Cukrzycą. Tradycyjnie jak co roku Harpagan Sosnowiec jest organizatorem Biegu "Policz się z... [więcej]

7 Harpagańska Dycha - 22 marca 2020

Organizatorzy

Sponsorzy

Patronat medialny